Nagano Active Combo

Nagano Active Combo jest kompletnym rozwiązaniem powschodowym, zwalczającym chwasty w kukurydzy

Dzięki zawartości 3 substancji czynnych pakiet Nagano Active Combo skutecznie eliminuje z pola ponad 31 gatunków chwastów

nagano-1l
Ikanol opakowanie 1l
Nagano_5l_1
Ikanos opakowanie

Zawartość substancji biologicznie czynnych

Nagano 200 OD

mezotrion (związek z grupy trójketonów) – 100 g/l (9,71 %)

bromoksynil (związek z grupy hydroksybenzonitryli) –  100 g/l (9,71 %)

Ikanos 040 OD

nikosulfuron (związek z grupy pochodnych sulfonylomocznika) – 40 g/l (4,36%)

Działanie na chwasty

NAGANO Active COMBO to kompletne rozwiązanie herbicydowe składające się z dwóch preparatów: Nagano 200 OD oraz Ikanos 040 OD, przeznaczone do zwalczania praktycznie pełnego spektrum chwastów dwuliściennych oraz jednoliściennych w uprawie kukurydzy. Trzy substancje aktywne posiadają dopełniające się działanie w zakresie eliminacji chwastów dwu- i jednoliściennych. Składnik aktywny preparatu Ikanos 040 OD – nikosulfuron eliminuje z pola chwasty jednoliścienne nie uszkadzając kukurydzy. Obecny w preparacie Nagano 200 OD mezotrion jest pobierany przez korzenie roślin. Dzięki temu pozwala na utrwalenie efektu chwastobójczego i ogranicza wschody chwastów po.

Chwastnica jednostronna, Proso zwyczajne, Włośnica

Ambrozja bylicolistna, Bieluń dziędzierzawa, Chaber bławatek, Dymnica pospolita, Fiołek polny, Gorczyca polna, Gwiazdnica pospolita, Jasnota purpurowa, Ketia południowa, Komosa biała, Komosa wielonasienna, Maruna nadmorska, Powój polny, Przetacznik perski, Przytulia czepna, Psianka czarna, Rdest kolankowy, Rdest plamisty, Rdest powojowaty, Rdest ptasi, Rdest szczawiolistny, Rzepień pospolity, Rzodkiew świrzepa, Samosiewy rzepaku, Szarłat szorstki, Tobołki polne, Zaślaz pospolity, Żółtlica drobnokwiatowa

Zakres stosowania, terminy i dawki

NAGANO ACTIVE COMBO może być stosowany od fazy 2 liści nawet do fazy 7 liści kukurydzy, jednak najlepszy efekt chwastobójczy uzyskamy, stosując go od fazy 3 liści kukurydzy w dawce: 1 l/ha Nagano 200 OD + 1 l/ha Ikanos 040 OD.

Pozostałe informacje

Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce pakietu Nagano Active Combo oraz etykietach rejestracyjnych Nagano 200 OD i Ikanos 040 OD.

Dostępne opakowania

6x (1 l + 1 l); 2x (5 l + 5 l)

Okres ważności

2 lata

Pliki do pobrania