Regionalni Przedstawiciele Handlowi

Kliknij w wybrany region w celu uzyskania informacji o Regionalnym Przedstawicielu Handlowym.

KIELCE KATOWICE CZĘSTOCHOWA ŁÓDŹ LESZNO ZIELONA GÓRA OPOLE WROCŁAW LEGNICA JELENIA GÓRA WARSZAWA GDYNIA SOPOT KOSZALIN ELBLĄG SUWAŁKI OLSZTYN BIAŁYSTOK ŁOMŻA OSTROŁĘKA SIEDLCE PŁOCK BYDGOSZCZ TORUŃ POZNAŃ KONIN KALISZ SZCZECIN GDAŃSK SŁUPSK WŁOCŁAWEK GORZÓW WIELKOPOLSKI RADOM LUBLIN CHEŁM ZAMOŚĆ SANDOMIERZ RZESZÓW TARNÓW NOWY SĄCZ KROSNO PRZEMYŚL KRAKÓW BIELSKO BIAŁA
Agnieszka Ptaszek
Przedstawiciel Handlowy
tel. 601 283 154
agnieszka.ptaszek@nufarm.com
Tomasz Kołakowski
Przedstawiciel Handlowy
tel. 667 009 136
tomasz.kolakowski@nufarm.com
Lech Jadkiewicz
Przedstawiciel Handlowy
tel. 605 506 808
lech.jadkiewicz@nufarm.com
Roman Klak
Przedstawiciel Handlowy
tel. 609 294 939
roman.klak@nufarm.com
Przemysław Syga
Przedstawiciel Handlowy
tel. 667 009 134
przemyslaw.syga@nufarm.com
Marek Skorupa
Przedstawiciel Handlowy
tel. 667 009 135
marek.skorupa@nufarm.com
Krzysztof Widerski
Przedstawiciel Handlowy
tel. 601 374 507
krzysztof.widerski@nufarm.com
Joanna Farima
Przedstawiciel Handlowy
tel. 607 444 458
joanna.farima@nufarm.com
Jarosław Szot
Przedstawiciel Handlowy
tel. 603 301 180
jaroslaw.szot@nufarm.com

DZIAŁ NAWOZÓW DOLISTNYCH
Sławomir Doniec

tel.: 603 347 666, e-mail: slawomir.doniec@nufarm.com

DZIAŁ NASION I ZAPRAW
Tomasz Przybylski
tel.: 603 603 960, e-mail: tomasz.przybylski@nufarm.com

DZIAŁ DOŚWIADCZEŃ
Grzegorz Wieszołek
tel.: 609 295 949, e-mail: grzegorz.wieszolek@nufarm.com

DZIAŁ SPRZEDAŻY
Ida Zientek

tel.: 603 881 076, e-mail: ida.zientek@nufarm.com
tel.: 22 654 07 72, fax: 22 654 07 82