Dodano:

Chwasty w zbożach – Webinarium

Chwasty w zbożach stanowią nie lada problem – nie tylko konkurują z roślinami uprawnymi o składniki pokarmowe, ale także mogą być żywicielami szkodników i chorób. Wiedza o ich skutecznym zwalczaniu pozwala na otrzymanie dobrych plonów przy niskich kosztach ochrony pól. Korzystając z doświadczenia ekspertów w prosty sposób można ochronić swoje uprawy bez ryzyka uszkodzeń zbóż…

Chwasty w zbożach - plakatZ roku na rok większy problem dla rolników…

Stokłosy, perz czy miotła zbożowa niestarannie zwalczone potrafią być zmorą każdego pola. Uciążliwe chwasty w zbożach stanowią z roku na rok coraz większy problem dla rolników. Wykształcenie się form odpornych niesie za sobą konieczność zmianowania preparatów, jednak nie każdy wie, jak robić to dobrze. Również wiedza z zakresu mieszania środków ochrony jest ważna – niektóre mieszaniny mogą zniszczyć nie tylko chwasty, ale także całą uprawę. Skuteczna i bezpieczna – taka powinna być walka z chwastami w uprawie zbóż.

… I wszystkie odpowiedzi, jak go rozwiązać

Chwasty w zbożach – Jak rozpoznać kiedy stanowią poważne zagrożenie dla upraw oraz czym je zwalczyć – na wszystkie te pytania odpowie podczas spotkania z rolnikami ekspert firmy Nufarm. Jest nim Grzegorz Wieszołek – kierownik ds. doświadczeń, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą nie tylko podczas spotkań, ale także w filmach na kanale Youtube.  Każdy z zarejestrowanych widzów  ma szansę  na żywo zadawać pytania oraz otrzymać nie tylko odpowiedź! Na końcu spotkania odbędzie sie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Zapis webinarium będzie dostępny na serwisie Youtube -zainteresowani rozwiązaniem problemu chwastów w zbożach będą mogli korzystać z niego bez przeszkód.

Kliknij, by wziąć udział

Serdecznie zapraszamy – zespół Nufarm Polska